Blog

Eildert van Dijken in TBM: datacommunicatie & Ontwikkelingen 3,5 GHz band

Blogbanner

Eildert van Dijken, principal consultant binnen Strict, houdt zich al vele jaren bezig met mobiele communicatie, is vooral betrokken bij connectiviteitsvraagstukken en voert regelmatig onderzoek uit. Als expert rondom 5G en mobiele communicatie publiceert hij regelmatig artikelen over nieuwe technologieën voor TBM. Voor de recente uitgave van TBM heeft hij weer twee nieuwe artikelen geschreven.

Het eerste artikel gaat over Satelliet en Datacommunicatie. In dit tweede deel over satellietcommunicatie wordt gekeken naar de markt van datacommunicatie. Het artikel is hier te lezen:

Lees het artikel

Het tweede artikel gaat over ontwikkelingen rondom de 3,5 GHz band en private netwerken. Dit artikel is via onderstaande knop te lezen:

Lees het artikel

Ontvang updates via mail

Recent Blogs

Strict en Zorggroep De Opbouw genomineerd voor Computable Awards 2026

Strict en Zorggroep De Opbouw genomineerd voor Computable Awards 2026

wo 10 jun 2026 1 min read
Digitale soevereiniteit geeft strategische bewegingsruimte

Digitale soevereiniteit geeft strategische bewegingsruimte

do 21 mei 2026 6 min read
AI in mobiele netwerken | De Strict 5G Podcast
Thijs, Ken en Eildert nemen samen een podcast op
5G

AI in mobiele netwerken | De Strict 5G Podcast

di 19 mei 2026 1 min read