Blog

Eildert van Dijken in TBM over WiFi7, 3,5GHz & 5G en bellen via satelliet

Eildert-Oct-03-2023-11-54-06-7483-AM

 

Eildert van Dijken, principal consultant binnen Strict, houdt zich al vele jaren bezig met mobiele communicatie, is vooral betrokken bij connectiviteitsvraagstukken en voert regelmatig onderzoek uit. Als expert rondom 5G en mobiele communicatie publiceert hij regelmatig artikelen over nieuwe technologieën voor TBM. Voor de recente uitgaven van TBM heeft hij weer drie nieuwe artikelen geschreven.

Het eerste artikel gaat over de ontwikkelingen rondom WiFi7. Het artikel is hier te lezen:

 

In het tweede artikel wordt er gekeken naar het proces rondom de 3,5 GHz band tot nu toe, de huidige discussie hierover en de gevolgen voor Nederland. Dit artikel is via onderstaande knop te lezen:

 

Het derde artikel gaat over de nieuwe ontwikkelingen rondom mobiele communicatie over satellieten. Klik op de onderstaande knop om het artikel te lezen:

 

Ontvang updates via mail

Recent Blogs

TETRA netwerken vervangen door 4G/5G is niet eenvoudig
Missiekritische communicatie

TETRA netwerken vervangen door 4G/5G is niet eenvoudig

ma 16 feb 2026 2 min read
Wat meldkamers ons leren over IT die niet mag uitvallen
Werknemers in de meldkamer

Wat meldkamers ons leren over IT die niet mag uitvallen

ma 9 feb 2026 4 min read
Gemeente Nijkerk verankert duurzaamheid in netwerkaanbesteding | Klantcase

Gemeente Nijkerk verankert duurzaamheid in netwerkaanbesteding | Klantcase

do 5 feb 2026 2 min read