Blog

Hoe je als Agile Coach succesvol kunt gedijen in organisatorisch complexe organisaties | De Agility Podcast

Welkom bij de Strict Agility podcast, waar we in een serie kijken naar een aantal interessante onderwerpen en casussen over Agility. 

We willen graag een ander geluid uitdragen in onze steeds complexer wordende wereld, waardoor je door de bomen het bos weer kunt zien. Hoe kijk jij nu naar Agility in de huidige markt? 

In deze podcast hebben we Frederik Schukken te gast, een ervaren change management consultant. Naast zijn ruime ervaring als agile coach, is hij ook bestuurslid bij het Agile Consortium en staat hij regelmatig als presentator op podia van congressen. Samen kijken we naar hoe je als agile coach succesvol kunt gedijen in organisatorisch complexe organisaties. Je vindt Frederik zijn profiel hier.

Het Agile Consortium is een community voor agilisten van alle niveaus, en zet zich in om de lat steeds wat hoger te leggen en het werkveld verder te professionaliseren. Meer informatie: https://www.agileconsortium.nl/ 

De Strict Agility podcast wordt opgenomen in onze podcastruimte in Vianen en gepresenteerd door Rob Kobussen en Chiel van Ewijk. Eindmontage wordt gedaan door Kevin Hoogerheide. 

Daag ons uit met het volgende interessante onderwerp op het gebied van Agility, mail dan naar agility@strict.nl

 

Ontvang updates via mail

Recent Blogs

Digitale weerbaarheid is chefsache

Digitale weerbaarheid is chefsache

wo 4 mrt 2026 3 min read
Wie moet de Upper-6 GHz band gebruiken in Nederland?
Persoon met een laptop staat voor grote schermen in een moderne, technologische werkomgeving.

Wie moet de Upper-6 GHz band gebruiken in Nederland?

di 3 mrt 2026 7 min read
Waarom is de Upper-6 GHz band nodig in Nederland?
Datacenter

Waarom is de Upper-6 GHz band nodig in Nederland?

vr 27 feb 2026 4 min read