Blog

Strict in top 10 allerbeste ICT-werkgevers van Nederland volgens Computable

computable-1-1

In het ict-werkgeversonderzoek heeft Enigma Research in opdracht van Computable onderzocht hoe ict’ers aankijken tegen hun eigen werkgever. Het gaat hier om zowel ict-bedrijven als niet-ict-organisaties. Strict komt in dit onderzoek bij de top 10 van beste ICT-werkgevers uit de bus. Met een prachtige waardering van een 9,18!

Er is specifiek gevraagd naar de tevreden over werkzaamheden en verantwoordelijkheden, de waardering van de werkgever, de ruimte en kansen om optimaal te presteren, de scholingsmogelijkheden, de doorgroei- en carrièremogelijkheden, de betrokkenheid bij de werkgever en de tevredenheid over de werkgever. In totaal namen in de periode maart tot en met juni 2017 2.596 ict’ers deel aan het onderzoek.

Strict is trots op de 9e positie als beste werkgever van Nederland in de branche. Met een totaal gemiddelde score van een 9,18 is Strict erg vooruitstrevend op de vlakken: werk en verantwoordelijkheid, waardering prestaties, ruimte en kansen, scholingsmogelijkheden, doorgroeimogelijkheden, betrokkenheid van de werkgever en overall tevredenheid. 

Bekijk de volledige ranking

Ontvang updates via mail

Recent Blogs

Lotte de Bruijn te gast bij De top van Nederland |BNR nieuwsradio
Opname interview

Lotte de Bruijn te gast bij De top van Nederland |BNR nieuwsradio

di 3 feb 2026 1 min read
De Opbouw over op veilige en betrouwbare infrastructuur met moderne werkplek | Klantcase
Client krijgt hulp van zorgmedewerker

De Opbouw over op veilige en betrouwbare infrastructuur met moderne werkplek | Klantcase

do 29 jan 2026 6 min read
Douane versterkt toezicht op het Noordzeekanaalgebied met toekomstigbestendig connectiviteitsplan | Klantcase

Douane versterkt toezicht op het Noordzeekanaalgebied met toekomstigbestendig connectiviteitsplan | Klantcase

wo 28 jan 2026 3 min read